CASIER Cluj

Incarca CV-ul tau (max 1Mb)

Poți aplica la acest job si la toate celelalte locuri de muncă folosind CV-ul tău online. Apasa linkul de mai jos pentru a posta CV-ul tău online pentru a-l tirmite apoi la angajator.

Cautam casier Cluj

CANDIDATUL IDEAL:

    • Absolvent studii medii sau superioare;
    • Cunostinte in materialelor de constructii reprezinta un avantaj;
    • Persoana responsabila, dinamica;
    • Abilitati de comunicare; atitudine proactiva , orienatata catre client;
    • Seriozitate, responsabilitate si implicare;
    • Spirit de echipa.

RESPONSABILITATI:

    • Incaseaza contravaloarea produselor, in baza bonului fiscal sau a facturii fiscale emise;
    • Incaseaza numerar, carduri sau tichete valorice, conform chitantei sau bonului fiscal emis de casa de marcat;
    • Se asigura de corectitudinea incasarilor efectuate.

BENEFICII:

1. Salariu atractiv, format din salariu fix + bonuri de masa;

2. Posibilitati de dezvoltare si promovare in cadrul unei echipe dinamice;

3. Posibilitate de achizitionare a produselor companiei la preturi reduse;

4. Bonusuri ocazionale.

Te asteptam sa vii in echipa noastra in calitate de casier!

Doar candidații selectați vor fi contactați.

Pentru mai multe detalii despre noi, aceesează websiteul nostru sau profilul de pe acest site.

INTRA IN CONT SAU CREEAZA UNUL NOU, INCARCA UN CV ACTUALIZAT SI APLICA ACUM LA ACEST JOB!

Etichetat ca: , , ,